Uruchomienie aplikacji do udostępniania materiałów z zasobu geodezyjnego i kartograficznego Geo-Info i.Wniosek

Informujemy, że w dniu 21.01.2021r w Wydziale Geodezji i Kartografii Urzędu Miasta Rybnika uruchomiona została usługa elektronicznego udostępniania materiałów z zasobu geodezyjnego i kartograficznego, wypisów i wyrysów z operatu ewidencyjnego oraz ustalania numerów porządkowych, poprzez aplikację Geo-Info i.Wniosek.

  • rejestrację konta na stronie internetowej aplikacji (konto niezweryfikowane),
  • poprzez platformę ePUAP (konto zweryfikowane).

W przypadku rejestracji konta firmowego (osoba prawna), aby istniała możliwość zamawiania danych zawierających dane właścicieli nieruchomości (np. zbiory danych bazy danych ewidencji gruntów i budynków), właściciel firmy powinien wypełnić wniosek o weryfikację konta i podpisany, tradycyjnie lub elektronicznie, przesłać do Wydziału Geodezji i Kartografii.

Przypominamy, że w przypadku spraw, do których załatwienia niezbędne jest złożenie pełnomocnictwa musi ono zostać złożone w oryginale:

  • w przypadku dokumentu cyfrowego - z podpisem elektronicznym,
  • w przypadku dokumentu papierowego - oryginał należy przesłać pocztą na adres urzędu z informacją jakiej sprawy dotyczy.

W obu przypadkach należy wnieść opłatę skarbową od złożonego pełnomocnictwa i przekazać wraz z nim do organu.


W przypadku pytań dotyczących obsługi aplikacji prosimy o kontakt z panem Sławomirem Hoła, tel. 324392371 lub panem Arkadiuszem Klimkiem tel. 324392361, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poniżej informacje dotyczących zamawiania materiałów poprzez aplikację Geo-Info i.Wniosek, podręcznik użytkownika oraz wniosek o weryfikację konta.